środa, 3 lutego 2016

Stop nudnym koszulkom | wyróżnij się z blinki.pl

Jeansy, buty typu slip-on, baleriny lub adidasy i wygodny t-shirt..... chyba zgodzicie się ze mną, że taki strój jest jednym z najwygodniejszych i najchętniej wybieranych przez większość z nas niezobowiązujących casualowych zestawów na co dzień. Bazę oczywiście stanowią ulubione wygodne buty, sprawdzone jeasny i ..... zdecydowana kropka nad i jaką jest oryginalna bluzka,za sprawą  której nadajemy charakteru całemu zestawowi.
Ja bardzo lubię t-shirty w klasycznych kolorach jak biel, czerń czy szarość. Zawsze do wszystkiego pasują i stanowią idealną bazę pod marynarki.
Jeśli do tego zdecydowanie lubicie się wyróżniać z tłumu i zakładać rzeczy, które potrafią przyciągać oko - blinki.pl wychodzi naprzeciw oczekiwaniom i oferuje szeroką gamę oryginalnych koszulek, wśród których każda z nas znajdzie coś dla siebie.
A jeśli nie przemawia do Ciebie żadna bluzka z oferty, możesz stworzyć własną koszulkę, ponieważ blinki.pl daje taką możliwość.

blinki.pl

Jakiś czas temu firma blinki.pl odezwała się do mnie z propozycją współpracy, dzięki której mogłam wybrać 2 dowolnie wybrane przez siebie koszulki,
Oferta była ciekawa, jednak nie byłabym sobą gdybym nie skorzystała z możliwości "zaprojektowania" własnego egzemplarza. 
Koszulki, jakie oferuje sklep są wyłącznie w kolorach białym i czarnym - ale wydaje mi się, że te klasyczne kolory jako baza pod ciekawe napisy sprawdzają się najlepiej. Ja osobiście dodałabym do oferty jeszcze kolor szary.
Do wyboru mamy natomiast napisy w kilku kolorach m.in. złoto, srebro, błękit, róż, biel, czerń oraz hologram - wszystkie jednak mają wspólny mianownik jakim jest...błysk! Wszystkie napisy są brokatowe. Ale nie obawiajcie się, nie będziecie wyglądać jak choinka, gdyż na koszulce napisy wyglądają naprawdę subtelnie. 

źródło zdjęcia - allegro blinki.pl 
źródło zdjęcia - allegro blinki.pl
Koszulki przyszły oryginalnie zapakowane, co wg mnie jest dużym plusem dla firmy. 


A tak prezentują się moje koszulki, których napisy do wykonania wybrałam sama
Koszulki są w 100% bawełniane a koszt jednej z nich to 69,00 zł. Osobiście uważam, że cena koszulek mogłaby być minimalnie mniejsza, w przypadku jeśli jest to dopiero rozwijająca się firma. 
Trzeba jej jednak oddać, że koszulki są wykonane porządnie, są z dobrego gatunku a nadruk jest precyzyjnie wykonany i nie mogę mieć zastrzeżeń do żadnego z otrzymanych egzemplarzy, bo firma robi naprawdę dobrą robotę. 

Jeśli jesteście zainteresowane koszulkami, pełną ofertę znajdziecie TUTAJ klik

Blinki.pl znajdziecie także na INSTAGRAMIE 

Do następnego!

5 komentarzy:

Jeśli do mnie zajrzałaś, zostaw po sobie ślad w postaci komentarza - daje mi to motywację do dalszego pisania i sprawia, że to co robię ma naprawdę sens :)
Staram się odpisywać na każdy pozostawiony komentarz i zawsze odwiedzam ich autorów :)

Pozdrawiam i zapraszam częściej

Copyright © 2014 Moja chwila relaksu , Blogger